mixvox.eu

 x 
Το ηλεκτρονικό μας κατάστημα είναι υπό κατασκευή. Ευχαριστούμε για την υπομονή σας.

Web Radio

Όνομα Περιοχή Κατηγορία URL
Bee Radio Πάτρα www.beebox.gr/radio/
Dance Radio Global Αθήνα www.danceradioglobal.com/
Bootleg Radio Κοζάνη Sophisticated bootleg-radio.blogspot.gr/
DELICIOUS RADIO  Rock www.deliciousradio.gr
HIP HOP radio  Hip Hop hiphopradiostation.webs.com
Crash Radio  Αχαρνές Rock www.crashradio.gr
dRadio  Λάρισσα Rock www.dradio.gr
ENERGYFM  Καστοριά Rock www.energyfmkastoria.com
e-Rock Radio  Βόλος Rock www.e-Rock.gr
FlexiRadio  Θεσσαλονίκη Rock streema.com/radios/FlexiRadio
Freedomway Radio  Rock freedomwayradio.blogspot.gr
Fuzz Radio  Λαμία Rock tunein.com/radio/Fuzz-Radio-s158081/
Grassagoogoo  Rock www.grassagoogoo.com
IanosRadio Αθήνα www.ianos.gr/radio/
Indieground Radio Αθήνα Sophisticated www.indiegroundradio.com/
issallos art studio  Βόλος Rock www.issallos-art-studio.gr/web-radio/
Just Radio  Κοζάνη Rock justradio.teikoz.gr
Justlisten  Θεσσαλονίκη Rock http:// www.justlisten.gr
Lizard Radio  Rock www.lizardradio.gr
Los almiros rock radio Βόλος Rock losalmirosrockradio.blogspot.gr/
Music Alley  Καλλιθέα Rock www.musicalley.gr
Music Dreams  Rock www.music-dreams.gr
OpenRadio Θεσσαλονίκη Sophisticated openradio.gr/openfold/#/
Passenger Radio  Rock passengerradio.webs.com/
Pillsradio  International www.pillsradio.com
Radio Heaven  Rock www.radioheaven.gr/
Radio848  Rock deal848.com/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=181
Rock Revenge Radio  Τρίκαλα Rock rockrevengeradio.webs.com/
Rockvelvet  Rock www.rockvelvet.gr
sweetFM  Αθήνα Rock sweetFM.gr
WILD RADIO  Rock www.wildradio.gr
Twisted Radio  Rock www.twisted-radio.eu
WeWin Radio  Λακωνία International www.wewinradio.gr
Metal Zone Heavy metal www.metalzone.gr/chat/radioplayer.php?z=wmp&status=play
Music Heaven radio.musicheaven.gr/
Lizard Radio lizardradio.gr/program.html
Radio Gold Π. Φάληρο Rock www.radiogold.gr
Rockarolla Radio Rock www.rockarolla.eu/
Echoes Θεσσαλονίκη Sophisticated www.echoes.gr

  • NS Design
  • KS-Digital
  • Schertler
  • Ashdown
  • Cort
  • levysleathers
  • ROCKTRON
  • Framus
  • Warwick
  • Lakewood
  • ORANGE
  • engl
  • EBS
  • AER 1
  • Elixir
  • Sigma Guitars

Η ΕΤΑΙΡΙΑ

mixvox-logo1ιδρύθηκε στην Αθήνα τον Ιανουάριο του 2013 από ανθρώπους με πολυετή εμπειρία στην εισαγωγή μουσικών οργάνων και ηχητικών συστημάτων, τα οποία διακινεί σε όλη την Ελλάδα, μέσω ενός οργανωμένου δικτύου πωλήσεων 100 εξειδικευμένων συνεργατών.

Η εταιρεία προσφέρει επίσης μια μεγάλη ποικιλία από αξεσουάρ και εξαρτήματα, συμπεριλαμβανομένων χορδές, θήκες και ιμάντες, για να αναφέρουμε μόνο μερικά, καθώς και ανταλλακτικά.

mixvox-logo1 όχι μόνο διακινεί πάνω από 1.000 προϊόντα άριστης ποιότητας από 10 χώρες, αλλά και εγγυάται την πιο αξιόπιστη εξυπηρέτηση μετά την πώληση, διατηρώντας ένα μεγάλο αριθμό προϊόντων σε απόθεμα, έτσι ώστε να είναι σε θέση να ικανοποιήσει τις ανάγκες των πελατών όσο το δυνατόν συντομότερα.

ΚΕΝTΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

miXvoX, Χαριλάου Τρικούπη 83, Αθήνα 10681

Ώρες Λειτουργίας:

Δευ. 10:00-15:00, Τρί. 10:00-18:00,
Τετ. 10:00-15:00, Πεμ. 10:00-18:00,
Παρ. 10:00-18:00, Σαβ. 10:00-15:00,
Κυρ. μετά από συνεννόηση

η φιλοσοφια μας

Να παρέχουμε άριστη εξυπηρέτηση, υποστήριξη και ολοκληρωμένες λύσεις.
Να προσαρμόζουμε τη γνώση μας και τον ενθουσιασμό μας στις απαιτήσεις σας.
Να προσδίδουμε προστιθέμενη αξία στους πελάτες μας, με την εμπειρία μας.

Επικοινωνια

contact-us-image

Για υποστήριξη καλέστε Γραμμή Υποστήριξης: +30 216 8002796,
+30 216 8002797

ή στείλτε μας email στο:
info@mixvox.eu

 

 

Αρχική      Χάρτης Ιστοτόπου     Φόρμα Επικοινωνίας

Top of Page